Kariéra u HOEKO-Automotive s.r.o.

 

Staňte se součástí našeho týmu!

Přikládáme velkou hodnotu tomu, že máme dobře vyškolený personál, který je připraven tvrdě pracovat pro náš tým.

Našim zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní podmínky v reprezentativním prostředí stabilní a rostoucí firmy. Poskytujeme jim nadstandartní příplatky a zajímavé finanční ohodnocení kvalitní práce, další dovolenou, stravenky v ceně 100Kč/den a účast na pravidelných firemních akcích. Na některých pozicích nabízíme možnost individuálního jazykového vzdělávání, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon ...

Z důvodu expanze naší společnosti vytváříme nové pracovní místa, a proto aktuálně nabízíme tyto pozice uvedené v boxu vlevo.

Pokud byste chtěli rozvíjet svoji kariéru v inovativní a prosperující společnosti, můžete nás kontaktovat. Vyplňte prosím tento formulář, nebo nám pošlete svůj životopis na email personalni@hoeko.cz.

 

Odesláním těchto informací souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, se zpracováním a vedením Vašich osobních údajů společností HOEKO-Automotive s.r.o. a případně agenturou zprostředkovávající práci. Zároveň prohlašujete, že uvedené údaje jsou pravdivé a že jste žádnou podstatnou informaci nezamlčel/a.

Děkujeme Vám za Váš zájem, pokud nás tyto informace zaujmou, rádi se Vám ozveme!