Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.
aktuálně nehledáme

3D MĚŘÍCÍ TECHNIK

  • typ úvazku: Práce na plný úvazek

NABÍZÍME A POŽADUJEME

nabízíme a požadujeme

Představení pozice

Máte zkušenost s kontrolou kvality, měřením, příp. se orientujete v oblasti plastů? Staňte se součástí našeho týmu jako 3D měřící technik!

Náplň práce:

  • práce v laboratoři na 3D měřícím zařízení a provádění určených měření dalšími měřidly
  • vytváření a zpracování měřících programů a protokolů o měření
  • vyhodnocování kvality výrobků, podpora týmu výroby
  • navrhování způsobů ke zvyšování kvality

Co požadujeme?

  • min SŠ nejlépe technického směru
  • AJ, popř. NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • výhodou praxe na obdobné pozici, zkušenost s měřením, příp. nabízíme zaškolení
  • znalost MSA, SPC výhodou
  • výhodou orientace ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, důslednost, samostatnost
  • uživatelská znalost práce s PC - především MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • zájem se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • zajímavou pracovní příležitost s možností zaškolení
  • moderní pracovní prostředí (samostatná laboratoř)
  • přátelský pracovní kolektiv
  • pružná pracovní doba
  • možnost využití jazykového kurzu
  • benefitní karta (zdraví a volnočasové aktivity)
  • placené volno nad rámec zákonné dovolené
  • stravenkový paušál
  • motivující mzda dle zkušeností
  • nástup dle dohody

Nyní nehledáme nové kolegy na tuto pozici.

kontaktuj nás

Hledáš stabilního zaměstnavatele?

Našim zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní podmínky v čistém a moderním prostředí.

Miroslava Krumplová

HR manažer
777 718 436 miroslava.krumplova [zavinac] hoeko.cz NÁŠ TÝM
Miroslava <em> Krumplová </em>