Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.
aktuálně nehledáme

ELEKTRIKÁŘ

  • typ úvazku: Práce na plný úvazek

NABÍZÍME A POŽADUJEME

nabízíme a požadujeme

Představení pozice

Čisté pracovní prostředí, práce na jednu směnu a podpora při zapracování pod dohledem zkušeného kolegy - nabízíme pracovní místo na úseku údržby vhodné pro zkušeného elektrikáře, ale jsme připraveni podpořit i šikovného absolventa. Využijte příležitosti se k nám podívat a dozvědět se více o podmínkách možné spolupráce!

Náplň práce:

  • elektromechanické opravy montážních přípravků a vstřikolisů
  • preventivní prohlídky strojů, odstraňování zjištěných závad, upozorňování na nedostatky
  • evidence provedených prohlídek, oprav a výměn náhradních dílů
  • montáž elektrických zařízení
  • každodenní spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • vyhl. 50 Sb.
  • technické povědomí, manuální zručnost
  • flexibilita, samostatnost, týmovost
  • zájem se učit, pečlivost
  • schopnost číst v technické dokumentaci
  • programování PLC Siemens SIMATIC výhodou
  • znalost práce s kamerami Keyence výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Co nabízíme?

  • podporu do začátku, zaučení zkušeným kolegou
  • zázemí menší společnosti
  • jednosměnný provoz
  • možnost seberealizace
  • atraktivní mzda dle zkušeností
  • výkonnostní bonus až 4 000 Kč
  • stravenkový paušál
  • pololetní příspěvek na zdraví
  • dovolená 4 týdny + placené volno navíc
  • bonus za doporučení 15 000 Kč

Nyní nehledáme nové kolegy na tuto pozici.

kontaktuj nás

Hledáš stabilního zaměstnavatele?

Našim zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní podmínky v čistém a moderním prostředí.

Miroslava Krumplová

HR manažer
777 718 436 miroslava.krumplova [zavinac] hoeko.cz NÁŠ TÝM
Miroslava <em> Krumplová </em>