Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.
aktuálně nehledáme

SEŘIZOVAČ JUNIOR/SENIOR

  • typ úvazku: Práce na plný úvazek

NABÍZÍME A POŽADUJEME

nabízíme a požadujeme

Představení pozice

Hledáme kolegu do týmu seřizovačů. Vyznáte se v oblasti vstřikování plastů, příp. máte zájem získat potřebné zkušenosti a stát se seřizovačem vstřikolisů s naší podporou? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • seřizování vstřikolisů
  • výměna forem dle výrobního plánu
  • dodržování technologických procesů
  • diagnostika chyb v procesu vstřikování a jejich odstraňování
  • spolupráce s oddělením kvality při uvolňování výroby
  • technický dohled ve spolupráci s technology

Co budete potřebovat?

  • min. výuční list a zkušenosti v technickém oboru (výhodou vstřikování plastů)
  • manuální zručnost, orientaci v technické dokumentaci
  • zodpovědnost a zájem o práci
  • týmový přístup
  • práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • podporu při zapracování pod dohledem zkušeného kolegy, školení od technologů
  • pro juniory praxe na různých pozicích během zkušební doby (obsluha lisu, příprava granulátu, postupně podpora seřizovače při přehazování forem)
  • příležitost získat vazačský a jeřábnický průkaz s naší podporou
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • motivující mzdu dle zkušeností
  • bonus za výkon až 4 000 Kč
  • stravenkový paušál 90 Kč/den
  • 4 týdny dovolené + placené volno navíc
  • příspěvek na zdraví a volnočasové aktivity
  • bonus za doporučení

Nyní nehledáme nové kolegy na tuto pozici.

kontaktuj nás

Hledáš stabilního zaměstnavatele?

Našim zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní podmínky v čistém a moderním prostředí.

Miroslava Krumplová

HR manažer
777 718 436 miroslava.krumplova [zavinac] hoeko.cz NÁŠ TÝM
Miroslava <em> Krumplová </em>