Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.
aktuálně nehledáme

TECHNOLOG

  • typ úvazku: Práce na plný úvazek

NABÍZÍME A POŽADUJEME

nabízíme a požadujeme

Představení pozice

Vyznáte se v technologii vstřikování plastů? Bavilo by Vás být podporou vedoucího výroby a týmu seřizovačů při zavádění nových projektů a hledání technických řešení pro zajištění kvality výroby? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • kontrola dodržování technologických procesů ve spolupráci se seřizovači
  • optimalizace a zlepšování stávajících výrobních postupů
  • diagnostika chyb v procesu vstřikování a jejich odstraňování
  • testování a předávání nových forem do sériové výroby
  • zkoušení forem po opravách
  • návrhy změn v technologické dokumentaci
  • zkoušení nových materiálů
  • spolupráce s oddělením kvality při uvolňování výroby, řešení reklamací
  • technický dohled nad výrobou

Co očekáváme?

  • min. výuční list, technické porozumění a přehled
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • týmový přístup, důslednost
  • zodpovědnost a zájem o práci
  • uživatelská znalost práce s PC
  • komunikativní AJ/NJ výhodou
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • moderní pracovní prostředí, menší pracovní kolektiv
  • možnost seberealizace
  • pružná pracovní doba
  • placené volno nad rámec zákonné dovolené
  • benefitní karta - příspěvek na zdraví a volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • bonus za doporučení 15 000,-
  • motivující mzda dle zkušeností
  • mobilní telefon
  • nástup ihned

Nyní nehledáme nové kolegy na tuto pozici.

kontaktuj nás

Hledáš stabilního zaměstnavatele?

Našim zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní podmínky v čistém a moderním prostředí.

Miroslava Krumplová

HR manažer
777 718 436 miroslava.krumplova [zavinac] hoeko.cz NÁŠ TÝM
Miroslava <em> Krumplová </em>